با سپاس از علاقه مندی شما برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان می نوانید از این طریق کمک کنید

شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق مراجعه به دفاتر محک، یا واریز وجوه به حساب های بانکی محک جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، اهدا نمایید، همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد#۲۳۵۴۰*۷۳۳*از طریق تلفن همراه خود کمک‌های عمومی خود را پرداخت نمایید. روش دیگر برای اهدای کمک های نقدی در قالب کمک های عمومی و نذورات خاص پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب است.در صورت تمایل گزینه همین الان می خوام کمک کنم را انتخاب کنید. همچنین تمامی دستگاههای خودپرداز بانکهای ملی ، صادرات و کشاورزی در سراسر کشور گزینه ‹‹ کمک به محک ›› را دارند.

یاور گرامی! از آنجایی که محک همواره علاقه مند به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران و ذیربطان خود است، این سازمان همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب های محک،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره ۲۲۴۸۵۴۵۶ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با موسسه مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.

در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با یکی از دفاتر محک تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید. همکاران ما طی ۷۲ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت و مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره حساب های محک:

 

نام بانک نوع حساب شماره حساب
سپه جاری طلایی ۱۳۵۱۸۰۰۰۸۷۲۰۱
صادرات سپهر (جاری) ۱۰۴۴۴۰۴۴۴۰۰۰
مسکن سپرده ۷۸۵۶-۵۴
کارآفرین سپرده ۲۴۰۰۴۰۲۰۶۴۶۰۶
ملی سپرده ۲۰۵۵۱۱۲۸۰۰۰۸
تجارت سپرده ۲۱۶۶۵۲۳۹۸

 

فهرست